Політика

Байден продовжив заборону російським суднам заходити в порти США

Байден продовжив заборону російським суднам заходити в порти США

Заборона для суден, пов’язаних із Росією, заходити в американські порти, продовжиться після 21 квітня – про це йдеться в заяві Білого дому від 18 квітня.

Президент Сполучених Штатів Джо Байден передав до Федерального реєстру сповіщення про те, що дія Прокламації 10371 від 21 квітня 2022 року щодо «регулювання якірної стоянки і руху пов’язаних із Росією суден до портів Сполучених Штатів має продовжувати діяти після 21 квітня 2023 року».

Як пояснюється в повідомленні, стан надзвичайної ситуації автоматично припиняє діяти, якщо протягом 90 днів до річниці запровадження президент не повідомить про його продовження.

Читайте також: Зеленський обговорив санкції проти Росії зі спікером Палати представників США

«Політика та дії уряду Російської Федерації щодо продовження цілеспрямованої, невиправданої, неспровокованої та жорстокої війни проти України продовжують становити національну надзвичайну ситуацію через шкоду або загрозу шкоди міжнародним відносинам Сполучених Штатів. Тому я вирішив, що необхідно продовжити надзвичайний стан, оголошений у Прокламації 10371», – йдеться в повідомленні Байдена.

У квітні 2022 року президент США Джо Байден заявив, що Сполучені Штати забороняють російським кораблям заходити в американські порти.

Новини