Головне

Депутат облради заявив про обстріл російської військової частини в Херсоні

Депутат облради заявив про обстріл російської військової частини в Херсоні

Українські війська завдали удару по військовій частині в окупованому Херсоні, заявив депутат Херсонської обласної ради Сергій Хлань 10 липня.

«В Херсоні ювелірне влучання по військовій частині окупантів на вулиці Пестеля. Вона горіла ще від вранішніх попадань о 5-й ранку, а потім знову, коли влучили в 10-й. Очевидці повідомляють про крики росіян під завалами», – заявив Хлань у своєму фейсбуці.

Зі свого боку, речник голови Одеської обласної військової адміністрації Сергій Братчук повідомив у своєму телеграмі, що Збройні сили України «завдали удару по базі окупантів на Херсонщині».

«Нині там пожежа і все димить. Орки лютують. Оточили центр міста та перевіряють усіх людей. Пропагандистам теж щось не подобається і вони нарікають на ППО», – повідомив він.

Російські державні медіа заявляють із посиланням на окупаційну владу, що обстріл нібито пошкодив міську лікарню Херсона. Іншої інформації, яка б це підтверджувала, немає.

Напередодні перший заступник голови Херсонської обласної ради Юрій Соболевський закликав жителів окупованої Херсонщини намагатися виїхати з регіону, хоча це й важко, або ж підготувати укриття на випадок бойових дій.