Головне

Генштаб повідомляє про понад 10 зіткнень із силами РФ на Донбасі протягом дня

Генштаб повідомляє про понад 10 зіткнень із силами РФ на Донбасі протягом дня

Російські війська продовжують зосереджувати основні зусилля в Донецькій області, йдеться у вечірньому зведенні Генерального штабу Збройних сил України 27 червня.

«Противник зосереджує основні зусилля на Лиманському, Бахмутському та Мар’їнському напрямках – протягом доби відбулось понад 10 бойових зіткнень», – йдеться в повідомленні.

Командування фіксує безуспішні наступальні дії російських військ в районі Мар’їнки та біля села Рівнопіль на Шахтарському напрямку.

Читайте також: Під Бахмутом ЗСУ взяли в полон найманців ПВК «Ветерани» – Череватий

«На Бахмутському напрямку противник здійснив безуспішні спроби відновити втрачене положення в напрямку південно-східніше Іванівського», – додає командування.

За даними штабу, російські війська продовжують використовувати освітні заклади на окупованих територіях для лікування поранених.

«Так, загально-освітню школу населеного пункту Розівка Запорізької області, окупанти перетворили на ще один військовий шпиталь. Відзначається постійний підвіз поранених загарбників», – повідомляє штаб.

Генштаб звітує про 12 авіаційних ударів по місцях зосередження російських військ та чотири – по російських зенітно-ракетних комплексах а також про удари ракетних військ і артилерії по цілях військ РФ.

Новини