Головне

Кількість поранених через агресію РФ дітей в Україні зросла до 642 – ОГП

Кількість поранених через агресію РФ дітей в Україні зросла до 642 – ОГП

Кількість поранених через агресію РФ дітей в Україні зросла до 642 – ОГП

В Україні станом на ранок 3 липня внаслідок повномасштабної збройної агресії Росії, за офіційною інформацією ювенальних прокурорів, загинули 344 дитини, щонайменше 642 неповнолітніх були поранені.

Напередодні повідомляли про 344 загиблих і 640 поранених.

«Найбільше постраждало дітей у Донецькій області – 342, Харківській – 185, Київській – 116, Чернігівській – 68, Луганській – 61, Миколаївській – 53, Херсонській – 52, Запорізькій – 31», – йдеться у повідомленні.

В Офісі генерального прокурора України уточнюють, що 2 липня внаслідок обстрілу військовими РФ цивільної інфраструктури міста Добропілля Донецької області отримали поранення 7-річний хлопчик та 3-річна дівчинка.

Ці цифри не остаточні, додають в прокуратурі, оскільки триває робота з їх встановлення в місцях ведення активних бойових дій, на нині окупованих та звільнених територіях.

Крім того, за даними відомства, через бомбардування та обстріли збройними силами РФ пошкоджені 2102 заклади освіти: з них 215 зруйновані повністю.

Російське масштабне військове вторгнення в Україну триває від ранку 24 лютого. Російські війська завдають авіаударів по ключових об’єктах військової та цивільної інфраструктури, руйнуючи аеродроми, військові частини, нафтобази, заправки, церкви, школи та лікарні.

Москва, попри численні свідчення і докази, заявляє, що не обстрілює цивільних в Україні.

Управління Верховного комісара ООН із прав людини станом на північ 26 червня змогло підтвердити 4731 випадок загибелі, 5900 – поранення цивільних людей в Україні через повномасштабну війну, розпочату Росією. Серед загиблих – щонайменше 330 дітей і поранені 489. При цьому в організації наголошують, що реальні цифри – значно вищі.

Новини