Економіка

Місія МВФ почала обговорення моніторингової програми з українською владою

Місія МВФ почала обговорення моніторингової програми з українською владою

Місія Міжнародного валютного фонду почала дискусії щодо моніторингової програми з представниками українського уряду – про це заявив постійний представник МВФ в Україні Ваграм Степанян 11 листопада.

«Місія МВФ на чолі з Гевіном Греєм розпочинає сьогодні дискусії з представниками України у контексті продовження обговорення запиту влади щодо Моніторингової програми із залученням Ради виконавчих директорів МВФ», – йдеться в його заяві, яку наводить пресслужба МВФ.

Читайте також: Фінансовий план ЄС для України, спецпакети і своєчасні транші. Ексклюзивне інтерв’ю із віцепрезиденткою ЄІБ

За словами Степаняна, діалог буде спиратися на результати зустрічей у Відні в жовтні цього року. Місія працюватиме в онлайн-режимі.

Початок роботи місії 11 листопада анонсував раніше голова Національного банку України Андрій Пишний.

Президент України Володимир Зеленський провів 23 жовтня телефонну розмову з директоркою-розпорядницею Міжнародного валютного фонду, в якій запевнив, що Україна «буде робити все, щоб гідно пройти моніторингову програму МВФ та якнайшвидше перейти до нової».На безпеку і оборону в кошторисі передбачено 1 трлн 141,1 млрд грн, або 18,2% ВВП


ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

Уряд схвалив проєкт держбюджету України на 2023 рік до другого читання