Події

Окупанти «маніпулюють та спотворюють» реальну ситуацію на Запорізькій АЕС – «Енергоатом»

Окупанти «маніпулюють та спотворюють» реальну ситуацію на Запорізькій АЕС – «Енергоатом»

Російські окупанти «маніпулюють та спотворюють» реальну ситуацію на Запорізькій АЕС, заявляють у компанії «Енергоатом».

Як стверджують у компанії, окупанти докладають максимум зусиль, щоб не дати місії Міжнародного агентства з атомної енергії можливості ознайомитися з реальним станом справ на Запорізькій АЕС.

В «Енергоатомі» кажуть, що більшість «ЗМІ з усього світу», які вчора приїхали на станцію, – це російські пропагандисти, окупанти спотворюють факти щодо обстрілів та наслідки пошкоджень інфраструктури, військові вантажівки окупанти представили експертам МАГАТЕ як техніку військ хімічного захисту.

«Місії «презентували» заздалегідь сплановане та зрежисоване шоу, як нібито «мешканці Енергодару скаржаться на обстріли ВСУ». А точніше – розповідають про обстріли, які загарбники наполегливо приписують українським захисникам. Загарбники навмисно заглушили мобільний зв‘язок та інтернет в Енергодарі, щоб не дати можливості передавати фото та відео із ЗАЕС та її міста-супутника», – додає оператор ЗАЕС.

У компанії кажуть, що у цих умовах МАГАТЕ буде важко дати об‘єктивну оцінку ситуації на ЗАЕС, і наголошують, що виконати всі рекомендації місії з відновлення на станції ядерної та радіаційної безпеки неможливо, поки вона перебуває під контролем російських військ.

Новини