Політика

Після візиту Путіна у В’єтнамі назвали США стратегічним партнером

Після візиту Путіна у В’єтнамі назвали США стратегічним партнером

Після візиту Путіна у В’єтнамі назвали США стратегічним партнером

Міністр закордонних справ В’єтнаму Буй Тхань Шон назвав Сполучені Штати Америки стратегічним партнером його держави. Він заявив про це під час візиту до Ханоя помічника держсекретаря США у справах Східної Азії та Тихого океану Деніела Крітенбрінка. Візит американського чиновника стався одразу після поїздки до В’єтнаму президента Росії Володимира Путіна.

Глава МЗС В’єтнаму подякував Держдепартаменту США за сприяння першій зустрічі міністрів закордонних справ двох країн, яка відбулася у Вашингтоні в березні. Він підтвердив, що В’єтнам продовжує вважати США стратегічно важливим партнером і готовий взаємодіяти з ними, щоб сприяти миру, стабільності, співпраці та розвитку в регіоні та у всьому світі.

Крітенбрінк, зі свого боку, сказав, що США зацікавлені у підтримці незалежного і сильного В’єтнаму та у співпраці у будь-яких галузях: від торгівлі та інвестицій до безпеки. Чиновники обговорили конкретні напрями розвитку двосторонніх відносин.

Президент Росії Володимир Путін відвідував В’єтнам 20 червня, одразу після візиту до КНДР. Як повідомляв Кремль, там він зустрівся з президентом В’єтнаму То Ламом та низкою високопосадовців і провів з ними переговори про подальшу співпрацю. В’єтнамські посадовці тоді також назвали партнерство В’єтнаму та Росії стратегічним.

Новини