Головне

Російські війська безуспішно намагалися наступати в районі Бахмута – Генштаб

Російські війська безуспішно намагалися наступати в районі Бахмута – Генштаб

Російські війська продовжують намагатися встановити повний контроль над Донецькою та Луганською областями, йдеться в ранковому зведенні Генерального штабу Збройних сил України.

Зокрема, армія РФ здійснила безуспішну спробу наступу в напрямку Миколаївка – Виїмка на Донеччині. Загарбники також зафіксували обстріли населених пунктів на Бахмутському напрямку.

«Окупанти вели наступ у напрямках Володимирівка – Соледар, Покровське – Бахмутське, Покровське – Бахмут, Клинове – Бахмут, Семигір’я – Зайцеве, Семигір’я – Кодема та Гольмівський – Зайцеве. На жодному з напрямків наступу загарбники не досягли жодних позитивних результатів та з втратами відійшли», – повідомляє командування.

Також не мав успіху російський наступ на напрямку Лозове – Первомайське.

На півночі обстановка суттєво не змінилася, підрозділи збройних сил Білорусі продовжують посилювати охорону ділянки спільного кордону в Брестській та Гомельській областях. Командування застерігає, що загроза ракетних та авіаційних ударів з території Білорусі зберігається.

Росія також продовжує утримувати свої підрозділи в прикордонних районах Брянської та Курської областей.

Читайте також: Зеленський: окупанти у деяких районах півдня України намагаються покращити своє становище, але це безнадійно

На Слобожанщині російські війська продовжують вести бойові дії для утримання зайнятих раніше рубежів та недопущення наступу українських підрозділів.

Бої тривають також на Запоріжжі, де російська армія безуспішно намагалася штурмувати напрямок Єгорівка – Шевченкове.

Новини