Події

Росія тримає в Чорному й Азовському морях чотири носії ракет із 28 «Калібрами» – ВМС

Росія тримає в Чорному й Азовському морях чотири носії ракет із 28 «Калібрами» – ВМС

Росія станом на ранок 12 червня тримає на бойовому чергуванні в Чорному й Азовському морях чотири носії «Калібрів» із загальним залпом до 28 ракет, повідомили Військово-морські сили Збройних сил України.

«У Чорному морі – один ворожий корабель, який є носієм крилатих ракет «Калібр» загальним залпом до 4 ракет; в Азовському морі – сім ворожих кораблів, три з яких є носіями крилатих ракет «Калібр», загальним залпом до 24 ракет; у Середземному морі – два ворожі кораблі, які є носіями крилатих ракет «Калібр» загальним залпом до 12 ракет», – йдеться в повідомленні.

У квітні у ВМС України заявили, що від початку повномасштабної війни Чорноморський флот Росії втратив близько третини своїх кораблів через ураження російських суден під час українських ударів.

6 червня у ГУР повідомили, що спецпідрозділ Головного управління розвідки Міністерства оборони України завдав успішного удару по російському рейдовому буксиру біля берегів окупованого Криму. Як заявили у розвідці, був знищений корабель проєкту 498 «Сатурн» або «Протей».

Пізніше речник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов заявив, що Росія ховає великі кораблі і носіїв «Калібрів», але «полювання не має зупинятися».

Новини