Головне

Сили оборони «вживають заходів для стабілізації обстановки» на Покровському напрямку

Сили оборони «вживають заходів для стабілізації обстановки» на Покровському напрямку

Сили оборони «вживають заходів для стабілізації обстановки» на Покровському напрямку

Ситуація на Покровському напрямку залишається найгарячішою, російські війська також активні на Лиманському і Курахівському напрямках, заявляє Генеральний штаб Збройних сил України увечері 6 липня. На 22 годину командування зафіксувало 123 бойових зіткнення на лінії фронту.

Сили оборони відбили дев’ять російських атак біля Липців, Глибокого та Вовчанська на Харківщині. На Куп’янському напрямку російські війська атакували шість разів, два зіткнення біля Синьківки ще тривають.

«На Лиманському напрямку сьогодні ворог досить активний – атакував 19 раз в районах Невського, Макіївки, Греківки, Тернів та Торського. Ще точаться шість боєзіткнень, всі інші наші воїни зупинили. Втрати російських окупантів уточнюються», – йдеться в повідомленні.

Читайте також: У Міноборони кажуть, що повернули ЗСУ тисячі одиниць техніки

Штаб також називає контрольованою ситуацію на Сіверському напрямку, де російські війська чотири рази намагалися прорвати оборону в районах Спірного та Виїмки.

Крім того, за зведенням, російські війська атакували дев’ять разів і зазнали втрат поблизу Калинівки, Кліщіївки, Часового Яру, Андріївки та Іванівського на Краматорському напрямку. На Торецькому напрямку армія РФ за підтримки авіації, 11 разів намагалася штурмувати біля Торецька, Залізного, Північного та Нью-Йорка – в останній локації ще триває бій.

«Найбільшу активність окупанти проявили на Покровському напрямку. Усього, від початку доби, загарбники 41 раз намагалися вклинитися в нашу оборону в районах Юр’ївки, Новоолександрівки, Воздвиженки, Калинового, Лозуватського, Прогреса, Новоселівки Першої, Євгенівки, Яснобродівки та Карлівки. Наразі, 29 атак ворога відбито, 12 боєзіткнень тривають. Наші оборонці вживають заходів для стабілізації обстановки та недопущення просування противника вглиб української території», – повідомляють військові.

Читайте також: «Форсувати Дніпро нереально»: що заважає ЗСУ просуватися на Херсонщині

Крім того, тривають три з 17 бойових зіткнень на Курахівському напрямку, також ЗСУ відбили два штурми біля Водяного на Времівському.

На Оріхівському напрямку триває атака в районі Малої Токмачки, Генштаб повідомляє про безуспішні російські штурми біля Новоданилівки, Роботиного та Новоандріївки.

Також ЗСУ відбили російську атаку на свої позиції на лівобережжі Дніпра на Херсонщині.

Днями український Центр оборонних стратегій оприлюднив прогноз, за яким невдовзі армія РФ розпочне атаки через канал Сіверський Донець–Донбас у центральній частині Часового Яру зі своїх позицій у мікрорайоні «Канал».

Новини