Політика

У Міноборони кажуть, що повернули ЗСУ тисячі одиниць техніки

У Міноборони кажуть, що повернули ЗСУ тисячі одиниць техніки

У Міноборони кажуть, що повернули ЗСУ тисячі одиниць техніки

Міністерство оборони повернуло Збройним силам України (ЗСУ) тисячі одиниць техніки, йдеться в повідомленні пресслужби відомства.

У Міноборони кажуть, що «активно працюють над забезпеченням ЗСУ необхідними ресурсами».

«Повернення у стрій надлишкового майна дозволить оптимізувати витрати та швидко забезпечити війська необхідними ресурсами», – зазначив заступник міністра оборони України Юрій Джигир.

Зокрема, управлінням відчуження та утилізації надлишкового військового майна організовано повернення 1 500 одиниць озброєння та військової техніки, а також понад 2 тисяч найменувань військово-технічного майна.

«Це включає транспортні засоби (МТ-ЛБ, автозаправники, вантажні авто, танкоремонтні майстерні, танкові тягачі, БРЕМи тощо), ремонтне обладнання, засоби зв’язку та інші необхідні елементи», – кажуть у Міноборони ЗСУ.

Верховна Рада 22 травня створила Тимчасову спеціальну комісію щодо використання бюджетних коштів на облаштування фортифікаційних споруд та інженерних загороджень на лінії зіткнення, а також на виготовлення та закупівлю безпілотників для Сил оборони.

Комісія, серед іншого, має вивчити обставини щодо облаштування фортифікаційних споруд, інженерних загороджень на лінії зіткнення та цільового використання коштів, виділених на їх облаштування.

Новини