Головне

У Росії через удар дронів горять три цистерни з нафтопродуктами – влада

У Росії через удар дронів горять три цистерни з нафтопродуктами – влада

У Краснодарському краї Росії внаслідок удару безпілотників у ніч на 31 травня сталася пожежа на нафтобазі, є постраждалі, повідомив губернатор регіону Веніамін Кондратьєв.

За його словами, йдеться про Темрюкський район. «Там від повітряного удару постраждала інфраструктура нафтобази. Пошкоджені й горять три цистерни з нафтопродуктами. Наразі триває ліквідація спалаху… Пожежі присвоєно високу категорію складності», – написав губернатор у телеграмі.

Він додав, що є постраждалі з-поміж співробітників нафтобази, але не уточнив їхню кількість. Решту співробітників евакуювали, додав Кондратьєв.

За його словами, удар дронами був і по інших муніципалітетах регіону, але «всі вони придушені силами ППО».

Російський телеграм-канал ASTRA публікує фото, на яких видно полум’я і густий дим через пожежу на нафтобазі в Темрюкському районі.

Від початку 2024 року під удар дронів у Росії потрапили кілька підприємств нафтового сектора, через що на деяких НПЗ перестали працювати установки первинної переробки нафти. За даними Reuters, у першому кварталі свої потужності зупинили щонайменше сім російських заводів. Через атаки на НПЗ Росія збільшила закупівлібензину в Білорусі, а також попросила про постачання Казахстан. Президент України Володимир Зеленський називав атаки на НПЗ відповіддю на удари російських військ по енергетиці України.

Новини