Події

влада в прикордонних областях заявила про «атаки БПЛА» та ракетну загрозу

влада в прикордонних областях заявила про «атаки БПЛА» та ракетну загрозу

Губернатори прикордонних Бєлгородській, Курській та Брянській областях Росії заявляли про «обстріли» та загрозу безпілотників увечері 10 травня.

Зокрема, очільник Бєлгородської області В’ячеслав Гладков заявив у своєму телеграм-каналі про роботу протиповітряної оборони над обласним центром і Бєлгородським районом.

Він звинуватив у атаці Збройні сили України, а також заявив про пошкодження житла та лінії газопостачання. Згодом Гладков стверджував, що на підльоті до Бєлгорода «збиті кілька цілей».

На початку доби 11 травня в Бєлгородському районі оголосили ракетну небезпеку.

Читайте також: Російські ЗМІ заявляють про удар по нафтобазі на окупованій Луганщині

Губернатор Курської області Роман Старовойт заявляв про «небезпеку атаки БЛПА» та роботу протиповітряної оборони в регіоні. За його твердженням, у Медвенському районі нібито «збитий український безпілотник».

Голова Брянської області Олександр Богомаз раніше увечері написав у своїх соцмережах про обстріл двох населених пунктів нібито українськими військами.

Доказів атак російська влада не публікує. За її даними, ніхто не постраждав.

Українська влада й командування не коментували ці заяви.

Влада Бєлгородської й інших областей Росії, що межують з Україною, регулярно повідомляють про атаки українських безпілотників. Київ ці заяви зазвичай не коментує.

Новини