Економіка

влада відреагувала на черги біля АЗС

влада відреагувала на черги біля АЗС

В Україні немає дефіциту нафтопродуктів – на цьому наголосив голова профільного парламентського комітету з питань енергетики, «слуга народу» Андрій Герус у відповідь на черги, що утворилися біля АЗС після ранкових обстрілів 10 жовтня.

«Нафтопродуктів у країні достатньо, і вони роззосереджені по великій кількості місць зберігання. Ракетних ударів по місцях зберігання нафтопродуктів сьогодні не було, та й такі удари вже не будуть ефективними. Стояти у чергах на АЗС сенсу немає», – зазначив він.

За словами Геруса, вранці 10 жовтня АЗС не працювали не через відсутність палива, а через повітряну тривогу.

Уранці 10 жовтня відбувся масований обстріл України армією РФ. Відомо про вибухи в Києві, Харкові, Львові та області, Житомирі, на Київщині, Дніпропетровщині. За даними Національної поліції, внаслідок російської масованої атаки загинули 10 людей, близько 60 – поранені.

У Повітряних силах ЗСУ повідомили про збиття 43 з 83 ракет, які випустила Росія по території України. Також українські військові збили 9 з 12 дронів Shahed-136.

За словами президента України Володимира Зеленського, російські війська мають дві мішені – енергообʼєкти по всій країні та люди. Як повідомив прем’єр Денис Шмигаль, внаслідок російських атак пошкоджено 11 «важливих інфраструктурних об’єктів» у 8 регіонах та у столиці.

Російський президент Володимир Путін підтвердив завдання Росією масованих ударів по Україні, зокрема по об’єктах енергетики. При цьому він погрожує новими атаками «у разі продовження спроб проведення на російській території терактів».

Новини