Головне

Захід має заборонити в’їзд усім громадянам Росії

Захід має заборонити в’їзд усім громадянам Росії

Захід має заборонити в’їзд усім громадянам Росії

Президент України Володимир Зеленський закликав Захід заборонити в’їзд усім громадянам Росії. В інтерв’ю The Washington Post 8 серпня Зеленський сказав, що це може стати одним зі способів завадити Росії анексувати нові території України.

За його словами, «найважливішими санкціями є закриття кордонів – бо росіяни забирають чужу землю». Росіяни повинні «жити у своєму світі, поки не змінять свою філософію», додав президент.

Він наголосив, що такі санкції мають поширюватися і на тих, хто залишив Росію через те, що вони не погоджуються з урядом президента Володимира Путіна та його рішенням напасти на Україну.

«Хоч би які були росіяни… нехай їдуть в Росію. Тоді вони зрозуміють. Вони скажуть: «Ця [війна] не має до нас стосунку. Все населення не може нести відповідальність, чи не так? Може. Населення вибрало цю владу, і вони з нею не борються, не сперечаються, не кричать», – сказав Зеленський.

За його словами, заборона в’їзду для всіх росіян – «це єдиний спосіб вплинути на Путіна».

Раніше президент Зеленський заявив, що псевдореферендумами на окупованих територіях Росія закриє будь-яку можливість переговорів з Україною і світом.

На тимчасово окупованих територіях півдня України російські сили оголосили про намір провести референдум. За даними британської розвідки, «військово-цивільні адміністрації», встановлені РФ на новоокупованих територіях, ймовірно, змушують населення розкривати особисті дані, щоб складати списки для «голосування».

Російські війська наразі контролюють всю Херсонську область і близько 60% Запорізької. При цьому обласний центр – Запоріжжя – лишається під контролем України. Українська влада заявляє, що всі окуповані території будуть звільнені.

Читайте також: «Простіше кудись виселити українців, а своїх заселити». Плани Росії на південь України

Новини