Події

Зеленський озвучив завдання новому очільнику УДО

Зеленський озвучив завдання новому очільнику УДО

Управління державної охорони (УДО) потребує модернізації структури та нових підходів до роботи з особовим складом – «без радянщини». Про це 24 червня сказав президент України Володимир Зеленський під час представлення нового очільника відомства – полковника Олексія Морозова.

Президент зазначив, що у нового керівника «є карт-бланш на зміни».

«Ідеться про підвищення рівня бойової та мобілізаційної готовності особового складу й нові підходи до рекрутингу кадрів для відомства; удосконалення матеріально-технічної та навчальної баз УДО, зокрема створення власного навчального полігону та сучасного спеціалізованого Центру підготовки фахівців безпеки на базі Інституту управління державної охорони», – наголошує пресслужба президента України.

21 червня президент України Володимир Зеленський підписав указ про призначення Олексія Морозова на посаду начальника Управління державної охорони.

Раніше з жовтня 2019 року посаду очільника УДО обіймав Сергій Рудь. Зеленський звільнив його 9 травня після того, як Служба безпеки України повідомила, що контррозвідка і слідчі цієї спецслужби зірвали плани ФСБ Росії з ліквідації президента України Володимира Зеленського й інших представників вищого військово-політичного керівництва держави. Були затримані двоє полковників УДО, які, за повідомленням, передавали секретну інформацію російським силам.

Новини