Політика

Зеленський застеріг від «вкидів» після повідомлень про «масований ракетний удар» по Україні

Зеленський застеріг від «вкидів» після повідомлень про «масований ракетний удар» по Україні

Зеленський застеріг від «вкидів» після повідомлень про «масований ракетний удар» по Україні

Обережність в інформаційному просторі «ніколи в минулому» не була такою важливою, як нині, заявив президент України Володимир Зеленський. Про це він сказав у вечірньому зверненні 16 липня.

«Ніколи в минулому стільки, як зараз, не залежало від здатності українців бути дуже обережними й обачними в інформаційному полі. Навіть сьогоднішній день показав, наскільки важливо, щоб ми дбали про Україну й одне одного у тому, що ми говоримо і як переживаємо цей час. Скільки людей сьогодні налякав фейк про масований російський ракетний удар по Україні? Після всього, що відбувалося в попередні тижні», – сказав він.

На думку президента, неправдиві повідомлення в соцмережах свідомо поширює Росія, аби «доповнити ракетний і артилерійський терор проти нашої держави ще й інформаційним терором».

Читайте також: Російські війська обстріляли Покровськ на Донеччині, є загиблі та поранені – поліція

«Тому нам потрібен ще й своєрідний емоційний суверенітет, щоб не залежати від того, що ворог постійно запускає проти нас із вами. Щоб не підігравати інформаційній грі проти України. Щоб мати силу сприймати свідомо будь-яку інформацію, будь-які повідомлення, хоч би від кого вони йшли. І бачити, кому й навіщо вони потрібні та чи потрібні вони саме Україні», – додав Зеленський.

Раніше 16 липня у соцмережах поширилися повідомлення про «масований ракетний обстріл» по Україні. У цей момент в усіх регіонах України лунала повітряна тривога.

Російські війська завдали ракетних ударів по Черкаській області та Покровську, що на Донеччині. Внаслідок удару по Покровську є загиблі, повідомила Національна поліція.

Новини