Головне

130 ракет і 320 «Шахедів» випустили війська РФ по Україні за березень

130 ракет і 320 «Шахедів» випустили війська РФ по Україні за березень

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що війська Росії від початку березня випустили по Україні 130 ракет різних типів і закликав міжнародних партнерів посилити протиповітряну оборону країни

«Лише від початку цього березня російські війська застосували 130 ракет різних типів, понад 320 «Шахедів» і майже 900 керованих авіабомб», – написав він у телеграмі.

Президент зауважив, що Україна довела свою спроможність збивати будь-які ракети і дрони російських військ, та закликав партнерів посилити сили протиповітряної оборони Збройних сил України.

«Петріоти» й інші системи мають робити те, заради чого створювались, а саме захищати життя, а не припадати пилом на зберіганні, – заявив Зеленський. – І я дякую всім у світі, хто це розуміє і допомагає нам берегти життя. Російський терор повинен програти».

Раніше у Міністерстві оборони України повідомили про пріоритети на засіданні у форматі «Рамштайн», а саме: надання систем протиповітряної оборони й ракет до них, ракет дальнього радіусу дії, артилерійських снарядів, сучасних систем РЕБ і РЕР.

19 березня проходить 20-те засідання Контактної групи з питань оборони України. Контактна група з питань оборони України (у форматі «Рамштайн») об’єднує близько пів сотні країн, які долучаються до виділення зброї Україні у її протидії російській агресії.

Російські війська фактично щодня обстрілюють територію України з різних видів озброєння. Попри докази і свідчення, Москва від початку повномасштабного вторгнення заперечує цілеспрямовану атаку на цивільних.

Новини