Події

два російські носії ракет залишаються в Чорному морі

два російські носії ракет залишаються в Чорному морі

У Чорному морі станом на ранок 30 січня чергують п’ять російських кораблів, серед яких – два носії крилатих ракет «Калібр» із загальним залпом – до восьми ракет, повідомили Військово-морські сили ЗСУ.

За повідомленням, в Азовському морі перебуває один російський корабель, у Середземному морі – два російські кораблі, серед яких – один носій крилатих ракет «Калібр», загальний залп – до восьми ракет.

Напередодні у Чорному морі, за даними ВМС України, також було п’ять кораблів РФ, зокрема два носії «Калібрів».

Читайте також: Від початку повномасштабної війни знищено понад 1700 російських ракет та майже 3100 «шахедів» – ЗСУ

Раніше командувач Військово-морських сил України віцеадмірала Олексій Неїжпапа в інтерв’ю «Українській правді» заявив, що кораблі під прапором Військово-морського флоту Росії будуть «законними цілями» для України у будь-якому місці світового океану.

26 грудня внаслідок удару українських сил по порту Феодосії в окупованому Криму, за даними української сторони і британської розвідки, був знищений російський великий десантний корабель «Новочеркаськ».

Після удару по кораблю «Новочеркаськ» міністр оборони Великої Британії Ґрант Шаппс заявив, що за останні чотири місяці було знищено 20% російського Чорноморського флоту. Він зазначив, що домінування Росії в Чорному морі зараз поставлене під сумнів.

Новини