Голова Запорізької ОВА повідомив, коли чекати на контрнаступ ЗСУ в регіоні
![Голова Запорізької ОВА повідомив, коли чекати на контрнаступ ЗСУ в регіоні Голова Запорізької ОВА повідомив, коли чекати на контрнаступ ЗСУ в регіоні](https://gdb.rferl.org/E00E0266-735B-47A5-810E-25B6D9AF019F_cx7_cy0_cw92_w1200_r1.jpg)
Контрнаступ Збройних сил України в Запорізькій області можливий після успішного для України завершення битви за Донбас, вважає голова Запорізької обласної військової адміністрації Олександр Старух. Про це він сказав у прямому етері Радіо Свобода 21 червня.
«Переконані, як тільки ми вистоїмо на Донбасі, ЗСУ витримають удар, обов’язково відбудеться широкомасштабний контрнаступ і звільнення усіх українських земель. Хлопці готові, всі хочуть якомога швидше звільнити тимчасово окуповані території і нашої області і кожен метр української землі з Кримом і Донбасом включно», – заявив Старух.
Читайте також: Окупанти кидають «на підвал» працівників Запорізької АЕС – мер Енергодара
За його словами, лінія фронту в області стабілізувалася від початку березня, наразі ведуться артилерійські дуелі. Кілька тижнів тому Росія накопичувала сили в регіоні, згодом переспрямувала ці війська на Луганщину і правобережжя Херсонщини, зазначив Олександр Старух.
Нині, за його даними, російські окупанти наразі контролюють близько 60% Запорізької області.