Економіка

Компанія Knauf передасть свій бізнес у Росії місцевому менеджменту – медіа

Компанія Knauf передасть свій бізнес у Росії місцевому менеджменту – медіа

Німецька компанія-виробник будівельних матеріалів Knauf виходить із російського ринку – про це її пресслужба повідомила журналістам 22 квітня.

«У світлі поточних подій Knauf Group вирішила відмовитися від свого бізнесу в Росії після більш ніж 30 років роботи», – цитує Forbes.

Керівництво компанії вирішило передати свій бізнес у Росії місцевому менеджменту. Йдеться в тому числі про видобуток сировини, виробництво й продаж. Компанія очікує, що це дозволить зберегти робочі місця для понад 4 тисяч співробітників. При цьому угоду ще має схвалити російська влада.

Knauf не назвала конкретну причину, з якої було ухвалено таке рішення. Перший актив у Росії компанія придбала у 1993 році.

Читайте також: Компанії із ЄС працюють на окупованих Росією українських територіях: які саме та що роблять

На початку квітня німецький телеканал ARD оприлюднив розслідування про участь компаній цієї країни в російському будівництві в окупованому Маріуполі.

Насамперед йшлося про корпорацію Knauf. Сама корпорація стверджувала, що вона працює виключно на російському ринку, проте, як йдеться в розслідуванні, на будівництві в Маріуполі, зокрема, на замовлення Міноборони Росії, використовуються будматеріали Knauf.

Ще одна компанія, про яку згадували журналісти – фірма з Мюнстерланду в Північному Рейні-Вестфалії – WKB Systems. Вона виготовляє обладнання для виробництва пористого бетону. Це обладнання, як стверджується, використовується на будівництві в Маріуполі. Основним акціонером компанії, як кажуть у розслідуванні, є російський бізнесмен Віктор Бударін.

Новини