Політика

на засіданні Ставки говорили про захист від повітряних атак РФ

на засіданні Ставки говорили про захист від повітряних атак РФ

На засіданні Ставки верховного головнокомандувача 8 травня йшлося про наслідки нещодавніх повітряних атак з боку російських військ і про їх подолання, а також про можливості посилення захисту населення й об’єктів цивільної та критичної інфраструктури, повідомила пресслужба президента України.

«Також було заслухано доповіді про оперативну ситуацію на фронті та плани окупантів на найближчий час. Командувачі ОСУВ доповіли про перебіг бойових дій на ділянках фронту в межах відповідальності оперативно-стратегічних угруповань військ «Хортиця», «Таврія», «Одеса», «Північ», – йдеться в повідомленні.

За повідомленням, також ішлося про забезпечення підрозділів сил оборони України озброєнням і боєприпасами і про стан підготовки й комплектування особовим складом і технікою новостворених бригад.

Подробиць в пресслужбі президента не навели.

Російські війська останнім часом активізували атаки по Україні, зокрема, із застосуванням дронів. У ніч на 8 травня, за даними українських військових, із боку Росії були запущені 35 безпілотників по Київщині, усі їх збили, через падіння уламків є поранені і руйнування.

У Київській міській військовій адміністрації повідомили, що від початку травня російські війська здійснили чотири повітряних атаки по Києву.

Новини