Події

Окупаційна влада Криму каже про призупинення руху Керченським мостом

Окупаційна влада Криму каже про призупинення руху Керченським мостом

Окупаційна влада Криму повідомляє, що «було призупинено рух» Кримським (Керченським) мостом, розповів кореспондент проєкту Радіо Свобода Крим.Реалії.

«Рух Кримським мостом припинено з технічних причин і відновиться найближчим часом», – написав радник підконтрольного РФ голови Криму Олег Крючков у своєму телеграм-каналі. Він додав, що нібито «поромна переправа працює у звичайному режимі».

Кримські телеграм-канали повідомляють, що в’їзд на Керченський міст закрито з обох боків «з метою безпеки» Користувачі соцмереж пишуть, що «міст закрили на весь день, а машини розвертають».

Згодом Крючков заявив про «поновлення руху».

Уранці 8 жовтня 2022 року на мосту, що сполучає російський Краснодарський край та анексований український Крим, стався вибух. Вибухнула вантажівка, після чого на залізничній частині мосту спалахнули цистерни з паливом. Крім того, обрушилися два автомобільні прольоти. За офіційними даними, загинули четверо людей.

Слідчий комітет Росії порушив кримінальну справу про теракт. Російська влада назвала організаторами вибуху спецслужби України. Київ причетність до вибуху заперечує. У кримінальній справі проходять 12 осіб, вісім із них заарештовані.

Новини