Події

«Це сигнал для всіх воєнних злочинців» – ГУР про підрив автомобіля у окупованому Бердянську

«Це сигнал для всіх воєнних злочинців» – ГУР про підрив автомобіля у окупованому Бердянську

Підрив автомобіля та знищення організатора катівень на території тимчасово окупованого Бердянська офіційно підтвердили в Головному управлінні розвідки Міністерства оборони Україні. В ефірі Радіо Свобода (проєкт «Свобода.Ранок») Андрій Юсов, представник ГУР МО України зазначив, що ця подія є сигналом для осіб, які причетні до воєнних злочинів.

«Так, це зокрема інформація, яка офіційно розміщена на ресурсі Головного управління розвідки Міністерства оборони України. Хоча не вказано, хто саме здійснив цей акт справедливості, але це добрий сигнал для всіх воєнних злочинців і зрадників: або ви здаєтесь, або так чи інакше справедливість буде встановлено», – сказав він.

Андрій Юсов зазначив, що людина, котра загинула внаслідок підриву автомобіля, причетна до вбивств українців. За його словами, ця людина брала безпосередню участь в організації воєнних злочинів на території тимчасово окупованого Бердянська.

«Україна – демократична і правова держава. Ця людина, яка безпосередньо брала участь в організації воєнних злочинів, порушенні прав, законів ведення війни; на його руках кров українців. Ну і власне те, що сталося – це цілком закономірно», – додав він.

В окупованому російськими військами українському місті Бердянську Запорізької області 5 травня підірвали машину співробітника виправної колонії. Чоловік загинув, повідомляли контрольовані окупаційною владою РФ правоохоронні органи. З огляду на бойові дії та окупацію Росією частини територій України, редакція Радіо Свобода не може незалежно перевірити інформацію.

Це вже не перший випадок підриву авто в Бердянську.

Бердянськ перебуває в російській окупації з 27 лютого 2022 року.

Новини