Події

У Харкові без світла залишаються 260 тисяч абонентів – Міненерго

У Харкові без світла залишаються 260 тисяч абонентів – Міненерго

Українські енергетики відновлюють електропостачання після завданого 22 березня масованого російського удару по інфраструктурі, повідомляє Міністерство енергетики України 23 березня.

За цими даними, повністю відновлене електропостачання в Кривому Розі та на Одещині, а в Харкові заживили ще 50 тисяч абонентів.

«У місті Харків залишаються без світла 260 тисяч абонентів. Тривають роботи з відновлення. У Хмельницькій області усі споживачі з напругою. Але якщо споживання електроенергії різко зростатиме, можливе застосування тимчасових обмежень», – ідеться в повідомленні.

Президент України Володимир Зеленський також відзначив, що «найскладніше досі у Харкові». «Продовжується підключення до електрики побутових споживачів. Темп максимальний із можливого зараз», – написав глава держави в телеграм-каналі.

Рятувальники повідомляють, що у Харкові протягом доби близько 16,5 тисячі людей знайшли допомогу в 149 «пунктах незламності». «Люди приходять сюди, щоб підзарядити гаджети, перепочити та зігрітися», – вказано в повідомленні.

У ніч і вранці 22 березня російські війська завдали чергового удару по Україні, у Міненерго зазначили, що це найбільш масована атака по українській енергетиці за останній час.

Про удари, зокрема по енергетичній інфраструктурі, повідомляли в Харкові, Запоріжжі, на Дніпропетровщині, Вінниччині, Хмельниччині, Івано-Франківщині, Львівщині, Полтавщині, Сумщині.

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що російські війська за ніч і ранок 22 березня запустили по Україні понад 60 безпілотників «Шахед» і майже 90 ракет різних типів.

Пізніше в Повітряних силах уточнили, що зі 151 засобу повітряного нападу, які запустила РФ, 92 збили сили ППО.

Новини