Головне

у Раді зареєстрували законопроєкти Зеленського

у Раді зареєстрували законопроєкти Зеленського

У Верховні Раді зареєстрували законопроєкти президента Володимира Зеленського про затвердження його указів щодо продовження воєнного стану та строку проведення загальної мобілізації в Україні.

Тексти документів наразі не оприлюднено. Однак, за повідомленням народного депутата, члена фракції «Голос» Ярослава Железняка, «з високою часткою імовірності» очікується, що воєнний стан знову продовжать на 90 днів, тобто до 19 лютого 2023 року.

В Україні від 24 лютого, дня повномасштабного вторгнення Росії, запроваджено воєнний стан. Тоді ж оголосили загальну мобілізацію.

15 серпня Верховна Рада України продовжила дію воєнного стану в країні на 90 діб – до 21 листопада 2022 року. Також того дня український парламент проголосував за затвердження указу про «продовження терміну проведення загальної мобілізації».

26 жовтня у НАЗК заявили, що влада має врегулювати норми виїзду чоловіків за кордон для зменшення корупційних ризиків. Як розповів заступник голови НАЗК Артем Ситник, указ президента про введення воєнного стану від 24 лютого «дослівно цитує Конституцію, допускає можливість таких обмежень щодо заборони виїзду за кордон в умовах воєнного стану на майбутнє, але не містить необхідної прямої заборони на виїзд».

Новини