Події

в одних районах у сил РФ «частковий успіх», а в інших – «ЗСУ їх витісняють»

в одних районах у сил РФ «частковий успіх», а в інших – «ЗСУ їх витісняють»

В одному з районів на фронту у російських військових є «частковий успіх», розповів головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський у телеграмі.

Однак, за його словами, «на інших ділянках українські військові витісняють противника та покращують своє тактичне положення».

Як зазначив головком, «на Куп’янському, Сіверському, Лиманському, Покровському напрямках тривають гарячі бої, ситуація дуже динамічно змінюється».

«В одних районах противник має частковий успіх, в інших – Сили оборони витісняють противника та покращують своє тактичне положення», – повідомив Сирський.

Також російські військові «не полишають спроб просунутися до Часового Яру на Краматорському напрямку», каже Сирський. Головком ЗСУ уточнив, що «росіяни продовжують наступальні дії східніше міста; крім того, окупанти намагаються відновити втрачене положення в районі Кліщіївки поблизу Бахмута».

«Попри складну ситуацію на фронті проводиться ротація підрозділів для відпочинку військовослужбовців та відновлення боєздатності бригад», – додав головнокомандувач ЗСУ.

Генеральний штаб Збройних сил повідомив увечері 10 травня, що російські війська намагаються наступати в Харківській області.

Перед цим президент Володимир Зеленський повідомив, що російські війська спробували «розширити операції проти України». За його словами, «наразі відбувається посилення сил на Харківському напрямку та на лінії кордону з РФ».

Новини