Головне

Від початку доби кількість бойових зіткнень зросла до 47, третина на Покровському напрямку – Генштаб

Від початку доби кількість бойових зіткнень зросла до 47, третина на Покровському напрямку – Генштаб

Від початку доби кількість бойових зіткнень зросла до 47. Найбільшу активність війська РФ проявляють на Покровському напрямку, повідомляють у Генеральному штабі ЗСУ 10 червня станом на 15:00.

«На Покровському напрямку російський агресор підтримує високу інтенсивність штурмових дій. Від початку доби окупанти вже 15 разів намагалися покращити тактичне положення поблизу Новоолександрівки, Євгенівки, Сокола, Новопокровського, Карлівки та Яснобродівки. Шість ворожих атак українські воїни успішно відбили, дев’ять – ще тривають», – йдеться у зведенні.

На Куп’янському напрямку армія РФ атакує за підтримки авіації. Від початку доби на цьому напрямку відбулося вже сім боєзіткнень. В районах Степової Новоселівки, Піщаного та Берестового тривають бої, кажуть військові.

Також на Лиманському напрямку війська РФ сім разів атакували поблизу Торського, Тернів, Греківки та Невського – в районі Серебрянського лісу триває бій.

«На Сіверському напрямку російський агресор намагається потіснити наші підрозділи із займаних позицій в районах Спірного, Івано-Дар’ївки та Верхньокам’янського. Одна атака українськими воїнами успішно відбита, дві – ще тривають», – повідомили у штабі.

Раніше Видання Bloomberg у своєму матеріалі, опублікованому 8 червня, пише, що спроба Росії відкрити новий фронт на північному сході України в Харківській області вже здається невдалою без досягнення мети Путіна щодо створення буферної зони вздовж кордону.

Також Інститут вивчення війни вважає, що наявних російських резервів чисельністю 60 000 осіб, ймовірно, «буде недостатньо для підтримки одночасних широкомасштабних наступальних зусиль на кількох напрямках. ISW припускає, що «ці резерви належним чином не навчили або не оснастили».

Новини