Політика

З України видворили чоловіка, що мав паспорти РФ та Швеції – МВС

З України видворили чоловіка, що мав паспорти РФ та Швеції – МВС

Державна митна служба примусово видворила особу із подвійним громадянством – Швеції та РФ, повідомляє у понеділок сайт Міністерства внутрішніх справ.

Згідно з повідомленням, чоловіка виявили у Тернопільській області, він уродженець російського Свердловська.

«Іноземець проживав на території України без законних на те підстав. Окрім того, встановлено, що іноземний громадянин напередодні повномасштабного вторгнення військ РФ на територію України брав участь в зустрічі англомовного клубу у місті Київ, де під час свого виступу позиціонував себе, як прихильник «руського міру», схвалював дії військово-політичного керівництва РФ по відношенню до України та схиляв співрозмовників до того, що у всіх проблемах України винен колективний «Захід» та США», – йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що 28 квітня іноземця у супроводі правоохоронців провели до пункту пропуску «Шегині».

«В рамках співпраці із Держприкордонслужбою забезпечено його повернення у країну походження та заборонено в’їзд на територію України строком на 8 років», – йдеться в повідомленні.

З 1 липня 2022 року почав діяти візовий режим для громадян Росії. Росіяни, які живуть за кордоном, можуть оформити українські візи у дипломатичних представництвах України у країнах, де проживають.

Новини