Економіка

Заблоковано понад 3,5 млрд грн фіноперацій осіб, підозрюваних до військової агресії проти України 

Заблоковано понад 3,5 млрд грн фіноперацій осіб, підозрюваних до військової агресії проти України 

Державна служба фінансового моніторингу повідомила, що протягом дев’яти місяців, з початку повномасштабного російського вторгнення, було заблоковано 3,55 мільярда гривень фінансових операцій осіб, підозрюваних у причетності до військової агресії Росії та Білорусі.

«У рамках операційної діяльності за 9 місяців 2022 року Держфінмоніторингом до правоохоронних органів направлено 653 матеріали (з них 400 узагальнених матеріалів та 253 додаткових узагальнених матеріали). У вказаних матеріалах сума фінансових операцій, які можуть бути пов’язані з легалізацією коштів, та із вчиненням кримінального правопорушення, становить 41,1 млрд гривень», – йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що правоохоронцям передано 170 матеріалів щодо фінансових операцій осіб, щодо яких є «обґрунтовані підозри, що вони є колаборантами/зрадниками та можуть бути пов’язані з військовою агресією РФ та РБ щодо України».

У перших числах жовтня Бюро економічної безпеки України повідомляло, що від початку повномасштабної війни Росії в Україні арештовано активів РФ і Білорусі (фізичних і юридичних осіб) на 44 мільярди гривень.

Новини