Політика

Зеленський візьме участь у зустрічі лідерів країн G7 у червні – ЗМІ

Зеленський візьме участь у зустрічі лідерів країн G7 у червні – ЗМІ

Президент України Володимир Зеленський візьме участь у червневій зустрічі лідерів країн «Групи семи», повідомили Bloomberg люди, знайомі з цим питанням.

Зеленський приєднається до президента Джо Байдена та інших членів G7, коли вони зберуться на півдні Італії 13 червня, за словами людей, які попросили не називати їхніх імен. Офіс Зеленського відмовився від коментарів у четвер, і він ще не затвердив свій графік.

Якщо ця зустріч відбудеться, Зеленський вже другий рік поспіль приєднається до щорічної зустрічі лідерів Канади, Франції, Німеччини, Італії, Японії, Великої Британії, США та Європейського Союзу. У 2023 році він взяв участь в саміті в Хіросімі, Японія.

Напередодні видання Politico повідомило, що Володимир Зеленський має намір взяти участь в урочистостях з нагоди 80-річчя висадки союзників у Нормандії наступного місяця у Франції, а потім у зустрічі G7 в Італії. Однак, як зауважило видання, розклад українського президента завжди може змінитися.

Минулого тижня через ситуацію на фронті президент України Володимир Зеленський дав доручення перенести всі міжнародні заходи за його участю. Повідомлялось, що були скасовані візити до Іспанії та Португалії.

Новини