Головне

55 атак ЗСУ відбили на Авдіївському напрямку

55 атак ЗСУ відбили на Авдіївському напрямку

Генеральний штаб Збройних сил України повідомив, що протягом доби на фронті було 131 бойове зіткнення, українські військові відбивали атаки російських сил на сімох напрямках.

Найбільше атак – 55 – ЗСУ відбили на Авдіївському напрямку, кажуть у Генштабі.

«Загалом ворог завдав одного ракетного і 82 авіаційних ударів, здійснив 108 обстрілів з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ і населених пунктах», – йдеться в повідомленні.

Напередодні головнокомандувач Збройних сил Олександр Сирський підтвердив, що ситуація на фронті загострилась, Росія активно атакує по всій лінії фронту і має тактичні успіхи на деяких напрямках.

«Найбільш складна ситуація на Покровському і Курахівському напрямках, де продовжуються запеклі бої. Противник на цих напрямках задіяв до чотирьох бригад, намагається розвинути наступ західніше від Авдіївки і Мар’їнки, пробиваючись до Покровська й Курахового. Підрозділи Сил оборони, зберігаючи життя та здоров’я наших захисників, перемістились на нові рубежі західніше Бердичів, Семенівки і Новомихайлівки. У цілому на цих напрямках противник досяг певних тактичних успіхів, але оперативної переваги отримати не зміг», – заявив головнокомандувач ЗСУ.

Сирський додав, що українські війська завдають ворогу «максимальних втрат» в особовому складі та військовій техніці, а для заміни підрозділів, що зазнали втрат, здійснюється переміщення бригад, які відновили боєздатність.

В американському Інституті вивчення війни після цього заявили, що «російські сили навряд чи досягнуть глибшого оперативного просування в цьому районі найближчим часом».

Новини