Головне

Усі населені пункти Гірської громади окуповані – голова ВЦА

Усі населені пункти Гірської громади окуповані – голова ВЦА

Усі населені пункти Гірської громади Луганщини (район Золотого та Гірського) на сьогодні окуповані Росією – про це повідомив в ефірі проєкту Радіо Свобода Радіо Донбас.Реалії голова Гірської військової адміністрації Олексій Бабченко. Після тривалої оборони, яка тривала з перших днів повномасштабного наступу, українські підрозділи ухвалили оперативне рішення про відхід, аби не потрапити в оточення.

«Вже дні три-чотири тому ситуація була зрозуміла. Золоте саме по собі було дуже міцним укріпрайоном, в лоб його не змогли штурмувати. Але у напрямку Тошківка-Оріхове були дуже сильні бої, дуже сильний натиск, і для збереження особового складу було вирішено відійти усім силам оборони», – сказав він.

Читайте також: Голова Сєвєродонецького району розповів, чи проводить Росія мобілізацію на нещодавно окупованих територіях

За словами Бабченка, останній евакуаційний рейс польовими шляхами і під вогнем супротивника відбувся 17 червня, на той момент уже не була доступна жодна асфальтована дорога.

Атака на Золоте, Тошківку, Нижнє почалася з перших днів великого вторгнення Росії. Як вже писало Радіо Донбас.Реалії, усі населені пункти Гірської громади зазнали великих руйнувань, по них постійно працювала російська авіація. Війська Кремля обійшли цей міцний укріпрайон з боку Попасної, з одного боку, та Тошківки-Оріхового з іншого.

Новини