Події

Влада Херсону повідомила про ще двох поранених через російські обстріли

Влада Херсону повідомила про ще двох поранених через російські обстріли

Ще двоє цивільних людей поранені в Херсоні 22 квітня внаслідок російських обстрілів, повідомив голова міської військової адміністрації Роман Мрочко.

«У Херсоні ушпиталено ще двох чоловіків 48 і 51 років. У обох – вибухова і закрита черепно-мозкова травми, контузія. У старшого чоловіка ще і поверхневе уламкове поранення м’яких тканин живота. Обидва постраждалих – у стані середньої тяжкості», – написав він у телеграмі.

За словами Мрочка, чоловіки були поранені близько 11:30 під час російського обстрілу Дніпровського району міста.

Раніше сьогодні голова МВА повідомляв про двох поранених: жінку і чоловіка, у Дніпровському і Корабельному районі Херсона.

Російські війська щодня обстрілюють деокуповану частину Херсонщини, зокрема обласний центр. Попри докази і свідчення, Москва від початку повномасштабного вторгнення заперечує цілеспрямовану атаку на цивільних.

Моніторингова місія ООН з прав людини в Україні станом на кінець березня верифікували дані про загибель в Україні 10 810 цивільних людей, поранення 20 556 – від початку повномасштабного вторгнення РФ. В організації припускають, що кількість жертв серед цивільних осіб є набагато вищою.

Новини